uygulamalarımız

 • TAKSİ SAHİBİ UYGULAMASI

  Taksi sahibi için tasarlanmış bu uygulama gerek cep telefonundan gerekse de herhangi bir bilgisayardan giriş yapılarak kolaylıkla kullanılanılabilmektedir.

  taksi
  resim1
  rsim2

  Taksi Şoförü Uygulaması

  Bu uygulama ile taksi şoförü müşteriden gelen çağrıları anlık olarak görebilmekte,birden fazla durak varsa hangi durakta araç ihtiyacı olduğunu,müşterilerin gideceği yeri ve yaklaşık kazancını ve ayrıca gidilecek adresleri de harita üzerinde otomatik olarak cep telefonu veya araca monte edilecek tablette görebilmektedir.

  Taksifone Taksi şoförü uygulaması ile Taksifone Müşteri uygulaması sekronize bir şekilde çalışmakta olduğundan, araç müsaitlik durumu taksiye ihtiyacı olan tüm müşteriler tarafından anlık olarak görülebilmekte ve buna bağlı olarak müşteri sayısı artmaktadır..


  Müşteri Uygulaması

  Taksifone müşteri uygulaması ile duraktaki ve dolaşımdaki Taksifonlu tüm müsait taksiler müşteriler tarafından cep telefonunda anlık görülebilmekte ve tek tuşla bulunduğu yere çağrılabilmektedir.


  Müşteriler çağrıyı kabul eden taksinin konumunu ve kaç dakika içerisinde geleceğini,gidecekleri yer için yaklaşık olarak kaç lira ödeyeceklerini görebilirler.Bu özellikler taksinize ve taksi durağınıza olan güveni ve dolayısıyla müşterinizin sayısını arttırır.


  Araç sahibi veya Şoförü Taksifone müşteri uygulamsını istediği zaman aktif hale getirilebilir veya pasif duruma getirilerek müsaitlik durumunun olası müşteriler tarafından görülmesini engelleyebilir.


  musteri
  musteri